Dátová migrácia

esmo-bratislava-datova-migracia-1
esmo-bratislava-datova-migracia-2

Služby migrácie údajov – bezproblémový prechod do nových aplikácií

V procese zmeny podnikových aplikácií je jedným z kritických aspektov tejto zmeny aj efektívna a bezpečná migrácia údajov. Naša služba migrácie dát ponúka špičkové, komplexné riešenie, ktoré zaisťuje hladký prechod s minimálnymi prestojmi, maximálnou bezpečnosťou a garantovanou dostupnosťou migrovaných údajov.

Čo ponúkame?

End-to-End migrácia údajov zo starších systémov do nových aplikácií až po migrácie údajov na cloudové platformy. Naše riešenie sa postará o celý proces migrácie a zabezpečíme správny a bezpečný prenos vašich údajov. End-to-end riešenie pokrýva taktiež služby transformácie, konsolidácie, čistenia a zabezpečenia kvality údajov.

Prispôsobiteľné a trvalé riešenie optimalizované pre vaše jedinečné potreby, či už migrujete údaje v rámci lokálnych systémov, hybridných prostredí alebo do úplne nového cloudového riešenia. V prípade opakovanej potreby migrácie dodáme migračné nástroje pre trvalé využitie.

Robustné a bezpečné riešenie. Našou najvyššou prioritou je integrita a dôvernosť vašich údajov. Používame špičkové bezpečnostné postupy na ochranu vašich informácií v každej fáze migrácie údajov, garantuje dôvernosť vašich dát.

Odbornosť a podpora. Náš tím skúsených profesionálov prináša okrem technických , odborných znalostí aj nepretržitú podporu v procese migrácie, ako vyjasnenie a oprava nezrovnalostí s dôrazom na zabezpečenie úspešnej migrácie.

Prečo si vybrať nás?

Skúsenosti a výsledky, máme za sebou históriu úspešných migrácií údajov v rôznych odvetviach.

Efektivita. Využívame najnovšie technológie a osvedčené postupy na poskytovanie spoľahlivých riešení migrácie údajov.

Agilné riešenie prispôsobené vašim aktuálnym potrebám.

Široké skúsenosti s rozličnými nástrojmi a platformami pre dátovú migráciu.